(050) 412-27-24    (067) 320-34-01
(050) 412-27-25    (067) 320-34-02
(050) 410-72-82    (067) 405-15-62
(044) 502-02-55    (063) 301-86-95
  Про сайт    Головна   Запит    Інструкція 
  Фотоальбоми   Фоторамки   Прайс-лист   Контакти 
Пошук:      укр. русск.
Новинки      F   Розпродаж   
Знижка %:
Rate:     
Про сайт


      Інформація про фотоальбоми та фоторамки, які представлені на нашому сайті, в першу чергу адресована власникам і менеджерам спеціалізованих фотомагазинів та фотолабораторій.

      З розвитком IT- технологій, цифрової фотографії, мобільних телефонів виникає питання, а чи не підуть в минуле фотоальбоми і фоторамки? Ми вважаємо, що ні! Усі ми бачимо, як нестримно розвиваються можливості фотографування, і, поза сумнівом, люди фотографуються значно більше. Але, якщо не так давно, при зйомці на плівковий фотоапарат доводилося роздруковувати практично усі фотографії і зберігати їх де вийде, то зараз усі фотографії зберігаються на електронних носіях, а друкуються лише найкращі, цінніші і важливіші з них. Де ж їх зберігати, як не у фотоальбомах і фоторамках гідного рівня! У зв'язку з цим вимоги до якості і різноманітності дизайнів фотоальбомів і фоторамок значно зросли. А фоторамка, крім того, завжди була і буде невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру.

      Щоб враховувати сучасні тенденції ринку і задовольнити смак та вимоги клієнта, на нашому сайті представлений самий широкий асортимент якісних, красивих та вишуканих альбомів і рамок.      Поєднання фотоальбомів, фоторамок і сувенірної продукції стало звичайним для магазинів всього світу. Сподіваємося, що ця тенденція розвиватиметься і у нас. Так ми пропонуємо на нашому сайті різноманітну сувенірну і подарункову продукцію, яка може стати прекрасним доповненням до звичних для вас фотоальбомів і фоторамок на вітринах ваших магазинів.      Так само у нас ви зможете знайти деякі супутні товари - елементи живлення, конверти для фото, канцтовари.      На нашому сайті представлені більш ніж 2500 позицій. І щоб орієнтуватися в цьому асортименті, ми пропонуємо вам ознайомитися з інформацією про види фотоальбомів і фоторамок.

Фотоальбоми


      Ми умовно розділяємо фотоальбоми на декілька видів, відповідно до яких фотоальбоми розташовані на сайті. Один з них - фотоальбоми з кишеньками для фотографій проклеєні. В таких альбомах сторінки кріпляться до обкладинки за допомогою термоспайки (склеювання), а фотокартки вставляються в спеціальні кишеньки.

фотоальбом с кармашками для фотографий проклеенный

      Альбом з кишеньками для фотографій з книжковою палітуркою відрізняється від попереднього альбому тим, що у нього сторінки з кишеньками кріпляться до обкладинки книжковою палітуркою . Такі альбоми міцніші та довговічніші.

альбом з книжковою палітуркою
альбом з книжковою палітуркою
альбом проклеєний
альбом проклеєний


      Альбоми з кишеньками з проклеєними сторінками і з книжковою палітуркою виготовляються під різні формати фотографій 10х15, 13х18, 15х20, рідше під 20х30. Іноді зустрічаються альбоми, в яких формати комбіновані. Кількість фотографій в таких альбомах може бути від 36 до 600.

      Альбоми з сторінками, що самоклеються - це фотоальбоми, що складаються з картонних листів, на які вже нанесений клей, і плівки ПВХ. Фотографія розташовується між картонним листом і плівкою та просто притискається плівкою .В таких альбомах можна розміщувати фотографії різних форматів.

Традиционный альбом

      У традиційних альбомах листи виконані з картону або дуже щільного паперу і чергуються з калькою (пергаментним папером) для захисту фотографій. Сторінки до обкладинки в більшості випадків прикріплюються книжковою палітуркою. Фотографії кріпляться до сторінок за допомогою фотостікерів (принцип двостороннього скотчу), куточків, що самоклеються, та фотографічного клею. Можна вклеювати фотографії різних розмірів. Такі альбоми користуються попитом в країнах Європи. Фотографії в цих альбомах виглядають природньо і не вкриті плівкою, як в альбомах з кишеньками або в альбомах зі сторінками, що самоклеються.

Альбомы с самоклеющимися страницами

Фоторамки


      На нашому сайті рамки розташовані у відповідності з матеріалом виготовлення.

      Металеві — це рамки, виготовлені з різних металів та сплавів.      Пластикові рамки ми умовно поділяємо на такі види - багетні, профільні та литі, які відрізняються між собою різними способами виготовлення. Пластикові багетні та профільні рамки виготовляються шляхом різання спеціально відлитих прямих багетів (профілів) завдовжки близько 3 метрів. Відрізані частини багетів з'єднують кріпленнями і отримують рамки потрібного формату. У багетних рамках тіло багета виготовляється з однорідної маси сірого кольору, а потім покривається спеціальною щільною плівкою. Причому плівки бувають різноманітних кольорів і малюнків, втілюючи будь-яку фантазію дизайнерів виробників.      В профільних рамках профіль відливається з щільнішого пластика з барвником заданого кольору.      Литі пластикові рамки виготовляють шляхом заповнення пластиком з барвником спеціальних форм. В результаті виходить відразу цілісна рамка одного з кольорів.      На будь-які пластикові рамки іноді наносять напилення, частіше золоте або срібне.

      Дерев'яні рамки - це фоторамки, виготовлені з різних порід дерева.

      Серед скляних рамок звертає на себе увагу антирама (clip).

      Сувенірні рамки виготовляються з різноманітних матеріалів та їх поєднань. Такі рамки бувають різноманітних форм, розмірів та видів.

Версія для друку один стовпчик Версія для друку один стовпчик

 
[ Головна | Запит | Фотоальбоми | Фоторамки ]